Flying Fifteen International

The Original Sportsboat

Useful Links

,  

Flying 15 –
ślizgowy jacht kilowy wyścigowy dla dwuosobowej załogi w każdym wieku i wadze 

Czy jesteś:

  • ojcem który chce żeglować z nastolatkiem,
  • małżeństwem lub parą,
  • dwójką żeglarzy wagi lekkiej Laser którzy chcą być w załodze i cieszyć się żeglarstwem bez pływania,
  • czy chcesz przejść z dużej łodzi wyścigowej na mniejszą,
  • czy chcesz wymienić Fireballs lub 5o5s gdyż wywracanie do góry dnem już Cię tak nie pociąga?

Mamy takich właśnie żeglarzy na całym świecie oraz innych, którzy już żeglują na łodziach Flying15.

Zaprojektowana przez legendarnego Uffa Fox, 6-cio metrowa łódź Flying 15 już od lat 40. ubiegłego stulecia cieszy się znakomitą reputacją ekscytującej, wyczynowej, dwuosobowej łodzi wyścigowej.

Flying 15 umożliwia żeglarstwo w dostępnych cenach dla mężczyzn i kobiet w wieku od 15 do 75 lat oraz starszych, w szerokim przedziale wagi i rozmiaru ciała.

Zapewnia ekscytujące wyścigi typu close racing na morzu lub wodach śródlądowych. Obecnie ta klasa łodzi jest dostępna w 9 krajach. Łodzie utrzymują zdolność wyczynową przez długi okres czasu: w Mistrzostwach Świata w 2015 roku drugie miejsce zajęła łódź zbudowana w 2002 roku.

Jeżeli jesteś zainteresowany tą klasą i być może także żeglugą w tej klasie, to skontaktuj się z naszym kontradmirałem Peter Rooke (Perth, Australia) lub Greg Wells (południowe wybrzeże United Kingdom). Obaj chętnie umożliwią Tobie wypróbowanie łodzi w klubie żeglarskim w pobliżu tego kraju, który odwiedzasz i w którym jest ta klasa.

Możliwe że będziemy organizowali mistrzostwa niedaleko Twojego kraju – przyjedź je obejrzeć i przy okazji wypróbuj żaglówkę.

Odwiedź międzynarodową stronę internetową tej klasy, aby dowiedzieć się więcej, a także odwiedź stronę UK Flying Fifteen Association, która ma najwięcej informacji na ten temat.

Mamy nadzieję, że wkrótce powitamy Cię w świecie łodzi Flying 15.